Наш адрес:
г.Харьков, 61037
пр. Московский 199
Телефон:
+38 (067) 571 16 24
+38 (067) 571 16 26
+38 (067) 345 13 07
+38 (073) 465 82 96
+38 (099) 150 72 86
Про компанію
Ласкаво просимо на сайт “Компанії Скат”

ПП «Компанія Скат» - виробничо-видавнична фірма, створена в 1999 році. Наше підприємство виготовляє паперово-білові канцелярські товари на власній виробничій поліграфічній базі.

Враховуючи високий попит до якісних канцтоварів, ми постійно працюємо розширенням асортименту і підвищенням якості продукції, що випускається нами продукції під власною , зареєстрованою торговою маркою « Скат » , яка відповідає існуючим державним стандартам і нормам. Щороку ми приймаємо участь у виставці « Світ канцелярії ».

Основний напрямок діяльності компанії - оптова торгівля паперово - біловіми канцелярськими товарами та товарами для творчості , виробленими на власній виробничій базі .Наш видавничий відділ намагається зробити випускається нами продукцію максимально привабливою і цікавою для покупців. Основне завдання цього відділу - приємно дивувати ! Ми надаємо першорядне значення якості нашої продукції. Постійно освоюємо і впроваджуємо нові технології при її виготовленні . У виробництві використовується тільки якісна сировина та витратні матеріали відомих виробників. На всі види , використовуваного нами сировини , маються гігієнічні висновки .

«Компания Скат» здійснює оптовий продаж товарів суб'єктам підприємницької діяльності. Роздрібний продаж товарів юридичним та приватним особам не проводиться.

Нашою компанією запатентовано використання спеціального гофрованого картону при виготовленні поліграфічної продукції. Тільки у нас ви можете замовити продукцію з використанням цієї технології.

На нашому підприємстві ми можемо виготовити весь спектр паперово-білової канцелярської продукції , необхідного Вам якості , під Вашою торговою маркою.

Досвід , накопичений за роки роботи , дає нам можливість стати надійним партнером для Вас . Кваліфікований та привітний колектив чекає ваших звернень !